ציורי קירות המותאמים אישית בסטודיו SK

ציורי קיר חברה וותיקה המעסיקה כוח אדם מיומן בתחום של ציורי קיר ואומנות דקורטיבית משובחת, סטודיו "SK" אשר ממוקם בראשון לציון יוצר את היצירות הכי ייחודיות ומקצועיות באומנות דקורטיבית וסיום ציור דמויות לכל קיר אפשרי. סטודיו "SK" מתמחה במבחר רחב של סיומי פאוקס, ציור פנימי ודקורטיבי שניתן ליישם לכל סוג קיר הניתן לעלות על הדעת. אם זה קירות, או עמודים, פנלים, אדן האח, מדליות, ארונות מטבח, דלתות, עטרה וקישוט הכול ניתן לעשות בטכניקות שונות של אומנות הקיר.

האומן המקצוען ובעל הסטודיו "SK" אלכסנדר ימניצקי מתמקד בפרויקטים אינטימיים, אישיים, בגישה של כל סיומי הפאוקס וציור דקורטיבי לא רק כעבודה אומנית אלא כעיצוב אומנותי. הוא מתמקד בכל לקוח ולקוח ביחסו האישי כדי למצות בשביל כל אחד רעיון ייחודי אישי בסיומי פאוקס ועיצוב בפרויקט הספציפי.

המקצוענות של סטודיו "SK" בציור דמויות וטקסטורות מהעולם הישן, שכפול אומנות אירופאי ואומנות דמשק (קישוט בקווים מסולסלים), עבודה בגבס בסגנון ונציאני, ציור דמויות בשיש, ציור טקסטורות בעץ, הפיכת רהיט לעתיק על ידי שפשוף, צביעה וכו', קישוט ארונות מטבח הם רק כמה דוגמאות מהיצירות שניתן ליישם בבית מגורים שלך. כל עבודה בצבעים, עבודת יד ומתואם לרעיונות והצעות של הלקוח. השאיפה שלנו כל הזמן להתפתח, להתחדש, להתעדכן כדי לתת מגוון רחב של רעיונות לשם הפיכת החדר או הבית של הלקוח ליחיד במינו עם סיום מושלם של העבודה. בטוח שהאומנים שלנו יכולים לפגוש כל הרצונות של הלקוחות ואפילו לעלות מעבר לציפיות שלהם.

בחיבור לרצונות של הלקוחות גם מציעים ציור פנימי מקצועי שאין כמותו, התקנה מקצועית של כיסוי ראש מעוצב, מסגרות לקיר, מעקות מעוצבות לכיסא, ספות מעוטרות ומותאמות אישית כדי לעזור להשלים הפרויקט הפנימי.

כאשר אתה רוצה בשירותיו של סטודיו "SK" אתה מקבל שירות אישי, הממוקד רק ברצונות שלך מבעל הבית אלכסנדר ימניצקי. כל עבודה בין עם ציור פנימי מקצועי, או סיום פאוקס, סיום דקורציה, או עבודה בעץ מקבלת תשומת לב אישי מבעל הבית, מהתחלה עד הסוף עם הקפדה רצינית על הפרטים הכי קטנים. בעל הבית עובד בעצמו ולא מעסיק כוח אדם חיצוני משום מקום אחר מלבד המועסקים בחברה בסטודיו שבבעלותו. הוא לוקח אחריות מלאה על כל עבודה המבוצעת תוך כדי נתינת הבטחה לשביעות רצון של הלקוח וערבות לכך שתמיד בכל זמן שלא יהיה מאוד יהיה נוח להעסיק את השירותים של סטודיו SK, הבית שלך.
מסטודיו "SK" אתה מקבל שירותים מותאמים אישית בסיומי פאוקס ודקורציות בלעדיים, מסגרות לקיר, התקנת עטרות למיניהן וכו' בלתי נשכחים שהיופי של המוצרים והעידון שלהם ילווה אותך זמן רב.

בבקשה תיקח כמה רגעים ותעיף מבט חטוף באינטרנט לעיין במוצרים המדהימים שמספקים לבית מגוריך או במקום העסק שלך בתחום הטכניקות של אומנות הקיר ודקורציות למיניהן בסטודיו "SK" בישראל.


ציורי קיר - תגיות

ציור על קירות
ציור קיר - ילדה עם פרח
ציור קיר לעסקים
הדני הנס כריסטיאן אנדרסן
קריקטורות ידניות מושקעות
דמויות אבסטרקטים
ציורי קיר בחדרי ילדים
ציור על קירות
חלונות ראווה, ציורים וציורי אבסטרקט
צייר קריקטורות/ מאייר לארועים
צייר פורטרטים
ציורי קיר - עיצוב פנים
כל דמויות דיסני ושלל
עיצוב פנים - ציור נוף
סלונים, בדים ודיקטים צבעי שמן
ציורי קנבס לחדרי ילדים
חדר שינה - דולפינים
ציור דמבו הפיל המעופף

יצירת קשר

סטודיו SK
054-5211795